Yüklüyor...
Buradasınız:  Giriş  >  KİM BU EDİTÖR?

KİM BU EDİTÖR?

Cem Özbatur

Cem Özbatur

1959 yılında Kayseri’de doğmuşum. 40 günlükken İstanbul’a dönmüş, havasından suyundan maalesef pek alamamışım.

Ankara, Eskişehir derken, İzmir Bornova Anadolu Lisesi’ni bitirip kapağı İstanbul’a yeniden attım. 82’de İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldum.

1980’den itibaren, tiyatro oyunculuğu, reklamcılık, endüstriyel boya satıcılığı, yat ve gemi işletmeciliği gibi birbirine benzemez pekçok iş yaptım. 1991 de kendi adıma iletişim sektörüne atıldım. Hobi olarak başlayan bilgisayar tutkusu sonunda mesleğe dönüştü. 96’dan buyana da kendi sunucularımla danışmanlık, dizayn, hosting başta olmak üzere her türlü komple internet servisini vermeye çalışıyorum.

Nisan 2002’de çıktığım “KAHVE MOLASI” yolculuğu da sizlerin desteği ve sevgisiyle halen sürüyor. Sizin desteğiniz, benim sağlığım elverdiği sürece de sürecek. “KAHVE MOLASI”nı hazırlarken mümkün olabildiğince herhangibir ticari kaygı gözetmeksizin, amatör ruhla profesyonel bir iş çıkarmak için çabalıyorum. Diğer işlerimden artırdığım her anı sizlerle paylaşmaktayım. Bu nedenle zaman zaman aksamalar olması, sizleri istemeden rahatsız etmem kaçınılmaz. Herşeye rağmen beni affedeceğinizi, olumlu ve yapıcı eleştirilerinizle daha iyiyi, daha güzeli yakalamama yardımcı olacağınızı biliyorum. Unutmayın, bu işe ben başladım, birlikte sürdürüyoruz. Benim yaptığım yayın ve yapımda emeği geçen biri olmaktan öte değil.

Sevgiyle kalın,
Cem Özbatur