Yüklüyor...
Buradasınız:  Giriş  >  Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

Gazetemiz sadece ve sadece kendi arzusuyla abone olan “Kahveci”lere ücretsiz olarak yollanmaktadır. Abone olmak ve ayrılmak son derece basit olup, sitemizdeki “ABONE FORMU”ndan yararlanılabilinir. Abone listemiz kesinlikle bir başka nedenle kullanılmayacak, üçüncü şahıslara pazarlanmayacaktır.

Gazetemizde yayınlanmasını arzu ettiğiniz yazı, deneme, hikaye, şiir,vs ürünlerinizi editor@kahvemolasi.com adresine yollayabilir, ayrıca çeşitli yerlerde bulunan linklerden yararlanabilirsiniz. Gelen yazılar gerekli görüldüğü takdirde anlam bütünlüğü bozulmamak kaydıyla edit edilip yayınlanmaktadır. Yazılarınızda Türkçe karakterler kullanmaya, tamamını BÜYÜK HARFLE yazmamaya özellikle dikkat ediniz.

Gazetemizde yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Direkt olarak siyasi amaç, reklam ve 3. şahıslara hakaret içeren yazılar kesinlikle yayınlanmaz.

Gazetemizde yayınlanan tüm yazıların yayın hakları Kahve Molası’na ait olup, iade edilmez.

Yazılar, kaynak gösterilmek, yazarın adını mutlaka belirtmek kaydıyla izin alınmaksızın internet üzerinde kullanılabilinir. Basım için izin almak şarttır.

Editör